Spor Tesisleri

Bugüne kadar yaptığı bütün konut projelerinde fiyatla değil kalitesiyle rekabeti esas alan Tanışlar İnşaat, birikim ve tecrübesiyle her ölçekte spor tesisleri inşa edecek kapasiteye sahiptir.

Sağlık Kompleksleri

Tanışlar İnşaat uzman personeli ve güçlü networkü sayesinde her türlü sağlık komplekslerini anahtar teslimi üretebilecek bir seviyeye ulaşmıştır.

AVM’ler

Projelerinde mekan ve sosyal donatı ilişkisini insan ihtiyaçlarını merkeze alarak kurgulayan Tanışlar İnşaat, Alışveriş ve Yaşam Merkezi projelerinde de proje aşamasından, teslime kadar bütün süreçleri yönetebilecek bir organizasyona sahiptir.

Nitelikli Konutlar

Sadece konutu değil konut içerisinde kullanılan malzemeleride grup şirketlerinden tedarik eden tanışlar inşaat, ince işçilik ve malzeme seçimindeki hassasiyetiyle yıllarca sorunsuz yaşanacak her segmentte konut üretebilecek kapasiteye sahiptir.

Sağlam Yapılar

Her türlü inşaat tekniğini uygulayabilecek bir donanıma sahip olan tanışlar inşaat, sağlam ve nitelikli yapılar inşa eder.

Tanışlar İnşaat

İstanbul’a hakim tepede otoban ve E-5 ortasında, Atatürk havalimanına 5 dakika, ana cadde üzerinde tüm sosyal ihtiyaçlar okul, camii, parkların bulunduğu lokasyonda metro durağı yanında 233 konut ve sosyal yaşam donatılarının yer aldığı süper lüks yaşam alanı

Tanışlar İnşaat

144 daireli Şah-ı Hane Projesi’nde konut ve sosyal donatı ilişkisi insan ihtiyaçlarını merkeze alarak kurgunlamıştır.

Tanışlar İnşaat

Fiyatıyla değil kalitesiyle rekabet eden Aden Evleri Projesi, 50 dairelik 2 bloktan oluşan butik bir site.

Tanışlar İnşaat

Afyon’un şehir merkezindeki en prestijli lokasyonda yer alan Midtown’03 Projesi, rezidans kalitesindeki konutlar, ofisler ve alışveriş merkezinden oluşuyor.

Tanışlar İnşaat

İstanbul’un gözde semtlerinden Çekmeköy’de inşa edien Tanışlar İş Mekezi, 2010 yılında tamamlandı.

Copyrights © 2014 & Tanışlar İnşaat